I første episode av Høyt Skum video tester vi det eneste flasketappede påskeøl i 2011: Ægir Påskesol!
- Følg Høyt Skum på Youtube for å se videoene først.
Jeg vil prøve å legge ut en episode i uken av Høyt Skum video, og etterhvert kommer de med mulighet til nedlasting via iTunes.
Høyt Skum – Jørn Idar
Tøft! Kommer til å følge med her fremover.
Glad du liker det! Si gjerne fra om det er noe du kunne tenke deg til at jeg tester, er jo opptatt av å tilfredsstille folket 🙂
Kva med Kinn Manna? Det er jo også flasketappa påskeøl…………den skulle du også smakt…
Ja, Manna har jeg også blitt klar over etter at videoen ble spillt inn. Men slik jeg forstår det er det hovedsakelig på fat, og kun noen få flasker tappet til Espens egen butikk!?
Du vil uansett ikke se noen anmeldelser fra Kinn på denne bloggen, da det er jeg som jobber med salget mot Vinmonopolet. Å da føler jeg det blir litt feil å anmelde noe jeg selv tjener på å selge.
Trivelig med ølanmeldelser på video. Dette var godt utført, informativt og underholdende. Gleder meg til fortsettelsen!
Så bra, da har jeg jo lyktes med det jeg har prøvd å få til!
Kom gjerne med feedback også på hva jeg kan gjøre bedre, eller hva jeg bør endre.
Eller hva jeg bør teste! 😀